Starý otec - poctivé slovenské potraviny

Filozofia
Starého
Otca

Starý Otec je sieť predajní s potravinami, ktorá si dala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom výlučne slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutočne vyrobené, nie iba zabalené.

Slovensko produkuje množstvo skvelých produktov, na ktoré môžeme byť skutočne hrdí. Nechceme, aby zostávali neprávom v úzadí len preto, lebo nemajú takú marketingovú podporu, ako svetové značky.

Predajná sieť
Slovenských
Výrobkov

V našich predajniach nájdete hlavne výrobky malých a stredných dodávateľov výlučne zo Slovenska – tí sú podľa nás hlavnými nositeľmi kvality, keďže nie sú nútení v honbe za veľkým objemom produkcie robiť v zložení svojich výrobkov kompromisy vedúce k nižšej kvalite.

Ale ani slovenský pôvod nie je všetko. Myšlienka Starého Otca zachádza ešte ďalej. Máme mimoriadne prísne kritériá na zloženie produktov, aby sme mali istotu, že produkty, ktoré u nás kúpite, môžete konzumovať bez obáv vy alebo vaše deti.

Všetko toto nájdete v Bratislave v našich predajniach. Ich počet je aktuálne na čísle 20, adresa, otváracie hodiny a telefonický kontakt je uvedený priamo pri konkrétnej predajni.

Vlastná výroba
produkujeme vlastné produkty
Kvalitné suroviny
Od slovenských
výrobcov

Prešli sme celé Slovensko, aby sme objavili produkty vysokej kvality a výnimočnej chuti, ktoré máte možnosť nájsť v našich predajniach. Všetky sú dielom šikovných slovenských rúk, malých a stredných výrobcov, ktorí do svojich produktov vkladajú lásku a poctivosť, častokrát dedenú z generácie na generáciu.

V súčasnosti nájdete v predajniach Starého Otca viac ako 650 slovenských produktov od malých a stredných výrobcov. Všetky sa vyznačujú dôrazom na kvalitu použitých surovín a výrobných postupov. Každý produkt, ktorý prešiel našimi mimoriadne prísnymi kritériami na zloženie, je jedinečný.

Ich rozmanitosť je veľká.