Starý otec - poctivé slovenské potraviny

Pár slov o Filipovi

Filip Ondrušek - jeden z najtalentovanejších mladých slovenských kuchárov. Napriek relatívne mladému veku má Filip impozantný životopis. Zo všetkých jeho pôsobísk vynikajú najmä stáže v dvoj- a trojhviezdičkových michelinských reštauráciách, či tri mesiace na dvore saudskoarabského princa. Naposledy pôsobil v Toronte a New Yorku, odkiaľ ho to privialo naspäť na rodnú hrudu. Keďže koncept kvalitných slovenských potravín je mu rovnako blízky ako nám, nebolo ťažké ho presvedčiť na spoluprácu. A tak sme sa to rozhodli využiť a niečo z jeho majstrovstva vám spoločne priniesť.

 Recepty v „netradičnom“ Filipovom prevedení nájdete na našich stránkach na Facebooku a Instagrame.

Keď situácia dovolí, radi by sme sa spolu s Filipom stretli s vami aj na akciách v našich predajniach. Filip nám takisto sľúbil, že pripraví nové exkluzívne produkty pre Starého Otca a nové variácie už existujúcich produktov.

Filozofia
Starého
Otca

Starý Otec je sieť predajní s potravinami, ktorá si dala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom výlučne slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutočne vyrobené, nie iba zabalené.

Slovensko produkuje množstvo skvelých produktov, na ktoré môžeme byť skutočne hrdí. Nechceme, aby zostávali neprávom v úzadí len preto, lebo nemajú takú marketingovú podporu, ako svetové značky.

Akcia tyzdna