Starý otec - poctivé slovenské potraviny

Mäsovýroba

Mäsovýroba Starého Otca v Jablonici vyrába exkluzívne len pre jeho predajne široký sortiment mäsových produktov: niekoľko druhov šunky, párkov, slaniny, špekáčiky, jaternice, krvavnice, pečeňový syr, rovnako ako paštéty - kačaciu, pečeňovú a bôčikovú.

Kvalita vstupných surovín spolu s pedantným prístupom nášho mäsiarskeho majstra Jána zaručujú vysokú kvalitu produktov. Používame z mäsa len to najkvalitnejšie - v našich produktoch nenájdete rozomleté kosti, kože, šľachy či chrupavky, ani v mäsovom priemysle tak obľúbený hydinový separát.

Bližšie našu mäsovýrobu spoznáte prostredníctvom tohto videa: https://varecha.pravda.sk/tv/stary-otec-chutna-masova-vyroba/20319-video.html

 

 

Filozofia
Starého
Otca

Starý Otec je sieť predajní s potravinami, ktorá si dala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom výlučne slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutočne vyrobené, nie iba zabalené.

Slovensko produkuje množstvo skvelých produktov, na ktoré môžeme byť skutočne hrdí. Nechceme, aby zostávali neprávom v úzadí len preto, lebo nemajú takú marketingovú podporu, ako svetové značky.