Starý otec - poctivé slovenské potraviny

SK CZ

Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky sú u Starého Otca kráľovskou kategóriou. Špeciálne pre potreby Starého Otca sme si postavili vlastnú mäsovýrobu, kde produkujeme výrobky, ktorým sa ťažko hľadá konkurencia.

Či už sú to šunky bravčové (Jablonická, Slovenská, Pražská, Šunková saláma, Debrecínka) alebo hydinové (Kuracia, Morčacia), u ktorých obsah mäsa začína na 92%, tri druhy párkov, špekáčiky, zabíjačkový rad (jaternice, krvavnice, tlačenka), klasické údené mäsá (stehno, karé, krkovička), oravská slanina čerstvá aj sušená, alebo čerstvé či sušené klobásy.

O kvalite týchto produktov svedčí aj fakt, že všetky produkty okrem fašíriek a krvavničiek (ktoré obsahujú žemle) sú vhodné aj pre celiatikov.

Okrem toho máme v ponuke čerstvé chladené mäso hovädzie, bravčové, hydinové (vcelku aj časti), morčacie a kačacie prsia a vynikajúceho čerstvého sumčeka afrického z chovu v Hubiciach. Na niektorých predajniach nájdete v mraziacich boxoch aj mrazenú porcovanú hydinu (prsia, stehná, krídla, chrbty, pečienky, celé kurča) a takisto delikátne kusy diviny z revírového chovu (daniel, jeleň, srnec a muflón).

Filozofia
Starého
Otca

Starý Otec je sieť predajní s potravinami, ktorá si dala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom výlučne slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutočne vyrábané, nie iba zabalené.

Slovensko produkuje množstvo skvelých produktov, na ktoré môžeme byť skutočne hrdí. Nechceme, aby zostávali neprávom v úzadí len preto, lebo nemajú takú marketingovú podporu, ako svetové značky.

Donášky