Starý otec - poctivé slovenské potraviny

SK CZ

Čerstvé pečivo

Aká by to bola predajňa potravín bez čerstvého pečiva?

Starý Otec má vlastnú pekáreň, ktorá pre neho pečie štyri druhy chleba (kváskový, špaldový, ražný, pšenično-ražný a chlieb s chia), štyri druhy rožkov (tukový, ľanový, tmavý a slaný) slané (pagáče, tukové a tmavé pletenky) a sladké pečivo (buchty, dvojkoláče, motáky, makový závin, špaldové koláče, šesťprúdová vianočka, špaldová vianočka) a špeciálne pečenie – mrkvové šatôčky, tvarohové šatôčky, makové štangle, orechové a makové rožteky, višnové mrežovníky, perníčky, špaldové linecké pečivá, maslové sušienky s čokoládou alebo lieskovými orieškami, dukátové buchtičky, tekvicové pagáče, slnečnicové krekry či bryndzovníky. A nakoniec aj tri druhy müsli (med a orechy, brusnice a madlne, čokoláda a lieskovce

 

 

Všetko pečivo, ktoré u nás nájdete, je čerstvé. Zmrazené a dopekané produkty u nás nehľadajte.

Takisto z produkcie pekárne pochádzajú vynikajúce mrazené zemiakové pirohy so 100% ovčou bryndzou, tvarohové a džemové. Alebo mrazené zemiakové gule s celou višňou alebo s údeným mäsom.

 

 

Filozofia
Starého
Otca

Starý Otec je sieť predajní s potravinami, ktorá si dala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom výlučne slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutočne vyrábané, nie iba zabalené.

Slovensko produkuje množstvo skvelých produktov, na ktoré môžeme byť skutočne hrdí. Nechceme, aby zostávali neprávom v úzadí len preto, lebo nemajú takú marketingovú podporu, ako svetové značky.

Donášky