Starý otec - poctivé slovenské potraviny

Filozofia
Starého
Otca

Starý Otec je sieť predajní s potravinami, ktorá si dala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom výlučne slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutočne vyrábané, nie iba zabalené. Slovensko produkuje množstvo skvelých produktov, na ktoré môžeme byť skutočne hrdí. Nechceme, aby zostávali neprávom v úzadí len preto, lebo nemajú takú marketingovú podporu, ako svetové značky.

Predajná sieť
Slovenských
Výrobkov

Stavili sme na malých a stredných dodávateľov – tí sú podľa nás hlavnými nositeľmi kvality, keďže nie sú nútení v honbe za veľkým objemom produkcie robiť v zložení svojich výrobkov kompromisy vedúce k nižšej kvalite. V súčasnosti máme v rámci Bratislavy 15 kamenných predajní, adresa, otváracie hodiny a telefonický kontakt sú uvedené priamo pri konkrétnej predajni.

Ale slovenský pôvod nie je všetko. Myšlienka Starého Otca zachádza ešte ďalej. Máme mimoriadne prísne kritériá na zloženie produktov, aby sme mali istotu, že produkty, ktoré u nás kúpite, môžete konzumovať bez obáv vy alebo vaše deti.

nové produkty
Kvalitné suroviny
Od slovneských
výrobcov

V súčasnosti nájdete v predajniach Starého Otca viac ako 650 slovenských produktov od malých a stredných výrobcov. Všetky sa vyznačujú dôrazom na kvalitu použitých surovín a výrobných postupov.

Prešli sme celé Slovensko, aby sme objavili produkty vysokej kvality a výnimočnej chuti, ktoré máte možnosť nájsť v našich predajniach. Všetky sú dielom šikovných slovenských rúk, malých a stredných výrobcov, ktorí do svojich produktov vkladajú lásku a poctivosť, častokrát dedenú z generácie na generáciu.

Vlastná výroba
produkujeme vlastné produkty